מעילי ילדים: יוניקלו ושות’

מעילי ילדים: יוניקלו ושות’
מעילי סולוג
צילום: הילה שייר

מה שטוב לראש הממשלה נתניהו, לשרי ממשלה ולקצינים בכירים בצה”ל בשעות הפנאי שלהם (כפי שראינו בשידורי חדשות בטלוויזיה בשבועות האחרונים), כלומר מעיל הפוך היפני, יוניקלו, עשוי ניילון וממולא בפוך אווזים, ובחיקוייו השונים ממולא בחומרים סינטטיים, מעורר התלהבות דומה גם בקרב הילדים

העברתי באחרונה מעיל פוך של מותג הילדם קיווי (KIWI) במתנה לילדון בן שמונה (מידה 14), ולמרות שעדיין לא ממש קר, הוא התעקש ללבוש אותו לבית הספר, “שהחברים יראו”, ומאחר שמדובר במעיל קל משקל במיוחד, החליט גם לישון אתו בלילה לתדהמתה של אמו וטען שהוא לא צריך שמיכה כי המעיל יחמם אותו בשינה… אם יש הוכחה להצלחה של מעיל, זוהי המובהקת שבהן. אבל מי שלא מתלהב מהסגנון הזה ימצא בקיווי גם מעיל רוכסן קצר שחור עם צווארון פרווה מלאכותית חומה בהירה, או מעיל צמר בצהוב גמלים עם כפתורים גדולים כהים, במראה נוסטלגי של שנות השבעים, שידבר ללבן של פשניסטיות קטנות שיודעות למה מתכוונים כשאומרים רטרו.

מעילי קיווי|צילום: דניאל אליסטר
מעילי קיווי|צילום: דניאל אליסטר

מבחר מעילי הילדים ב-63 הסניפים בפריסה ארצית של kiwi , כולל גרסאות קצרות וארוכות, עם כובעי פרווה ובלעדיהם, ובצבעים של בנים ושל בנות: שחור, לבן, חום כחול וורוד. המידות מתחילות ב-M3 ועולות עד 14. סיבה אטרקטיבית נוספת לבחור במעילים החמים האלה: מחיר מוזל. הם עולים עכשיו 85 שקלים.

מעילי קיווי|צילום: דניאל אליסטר
מעילי קיווי|צילום: דניאל אליסטר

מי שאוהב מעילים משולבים בקטעים סרוגים, בנוסף למעילי הפוך עם ברדס מעוטר בפרווה סינטטית, ומעילי רוכסן קצרים, ימצא כמותם בקולקציה החדשה של רשת סולוג. המידות מתאימות לגילאי שנתיים עד 12 כשהמחיר לקטנים מתחיל בכ-70 שקלים ובמידות של הילדים הגדולים הוא כ-130 שקלים לבנים וכ-150 שקלים לבנות.

מעילי סולוג| צילום: הילה שייר
מעילי סולוג| צילום: הילה שייר

המעיל הורוד-סגול עם הברדס הנראה בצילום המצורף, עולה 180 שקלים. יש גם מעילי רוכסן בצבע ג’ינס ומבחר עשיר של סריגים חמים. המחירים אגב, הם לפני יום ההוזלות “בלק פריידי” שבו יש להניח ניתן להשיג מחירים נוחים יותר.

מעילי סולוג|צילום: ירון ויינברג
מעילי סולוג|צילום: ירון ויינברג

ברשת H&O המעילים ויתר פריטי הלבוש שייכים בעיקר לשני מותגים מרכזיים: TAG (GIRLS/TEENS) ו- EXPO המתכתבים עם קולקציות המבוגרים ומאפשרים לילדים להרגיש “כמו גדולים”. יש בה למשל מעילים שעירים שנעים ללטף, או מעילי ניילון מודפסים עם ריפוד פנימי של פליז, כמו הוורוד עם הקפושון הנראה בצילום ועליו דוגמת כוכבים בהירים, העולה מאה שקלים. את הכוכבים אגב, ניתן למצוא ברשת הזו גם על שמלת טול אפורה בהירה ועל סריגים רכים. לבנים יש מעיל ז’קט בומר שחור, ומעילי ניילון חלקים או צבעוניים גם הם עם בטנת פליז. מחירם כ-100 שקלים.

מעילים ברשת H&O|צילום: טל טרי
מעילים ברשת H&O|צילום: טל טרי

כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *