נעלי קטלינה

נעלי קטלינה
נעלי קטלינה
צילום: יח"צ

נעלי קטלינה – על מה קשה יותר לוותר על נעליים מעור או על שניצל ?

אור יעקב

היה היה פעם ילד שנולד בתוך קופסת נעלים ככה מתחיל הסיפור של מרדכי הבעלים של נעלי קטלינה.

טוב אולי קצת הגזמתי אבל מדובר על שלוש דורות של מעצבי ומוכרי נעלים בארץ.

מוטי (מרדכי) גדל כבר כילד קטן בחנות נעלים של סבו בתל אביב שם בילה את ילדותו בחנות בין קופסאות הנעלים והלקוחות שהגיעו במיוחד מכל הארץ לקנות סנדלים ונעלי בית תוצרת הארץ.

מוטי כבר מגיל צעיר מאד, בגיל 15, החל לעצב נעלים עשויות מבד.

סבו בתחילה לא אהב את היצירתיות של הנכד ולא את הצבעוניות והעיצוב השמח והמיוחד שמוטי הכניס לחנות ולצד הנעלים שמוטי עיצב המשיך הסבא למכור גם את הנעלים המסורתיות שהוא גדל עליהן.

מוטי לא נולד טבעוני, אבל הוא כן נולד עם רגישות גדולה לבעלי חיים ולאופנה והבין כבר מגיל צעיר שאין שום סיבה לשאת על מצפונך ועל גופך את הידיעה שיש עליך חיה מתה.

וכך בגיל 15 החליט לעצב נעלי נשים מבדים צבעוניים אותם הוא מצא בחנויות בדים שבנחלת בנימין הקרובה לחנות של סבו.

כך גם התחיל המסע שלו לנעליים טבעוניות, עם נעל סירה צבעונית עשויה מבד ומחומרים טבעיים בלבד.

כמו באגדות (גם סינדרלה הייתה טבעונית – מי שנועלת נעלים מזכוכית חייבת להיות צמחונית) ככה מזוג נעלים אחד העסק גדל והפך להיות המקום היחיד בארץ בו מייצרים נעלים טבעוניות עד לפני מספר שנים, היום יש עוד מספר קטן מאד של מעצבי נעלים טבעוניות בארץ.

כל הנעליים של נעלי קטלינה עשויות בעבודת יד והן יצירות מקוריות, כל הדוגמאות בחנות מלבד נעלי ים ונעלי הבית הם ייצור מקורי ותוצרת הארץ כל החלקים של הנעל וכל החומרים עשויים מחומרים טבעיים, חשוב לדעת שהנעליים מגיעות במידות גדולות וקטנות החל ממידה 30-44.

"עשויות בעבודת יד והן יצירות מקוריות". אור יעקב|צילום: יח"צ
“עשויות בעבודת יד והן יצירות מקוריות”. אור יעקב|צילום: יח”צ

מוטי מייצר את הנעלים לכל הרקדנים והמופעים בפסטיגל זה כבר למעלה משבע שנים בעיצוב אישי אבל לא רק לכוכבי הפסטיגל הוא מייצר בעיצוב אישי אלא גם לכל לקוחה אשר מגיעה לחנות בקינג ג’ורג’ בתל אביב שם היא יכולה לבחור מתוך מניפה של מעל 600 סוגי בדים צבעוניים וסגנונות שונים את הנעל עבורה.

יותר מכך זהו המקום היחיד בארץ בו תופרים לך נעל בעיצוב אישי שאינו עולה מעל 200 ₪ בו את גם יכולה להביא בד שאהבת ובחרת במיוחד בשבילך שם יעצבו לך את הנעל אותה אהבת וישלחו לך אותו לכל מקום בארץ בסיום התפירה של הנעל.

את נעלי קטלינה משווקים בכל הארץ, לחנויות מעצבים וחנויות בוטיק.

"משווקים בכל הארץ". אור יעקב|צילום: יח"צ
“משווקים בכל הארץ”. אור יעקב|צילום: יח”צ

היחס בחנות בתל אביב הוא מאד חם, במיוחד בגלל השוקו בחנות, זהו שמו של המנהל של החנות היום (שוקו) ומי שמוכר ועוזר לך לבחור את הנעל הכי מתאימה בשבילך.

חשוב לומר שחברות מועדון “קטלינה” vip נהנות מזוג שני ב 20% הנחה ונשארות עם שני זוגות נעלים טבעוניות נוחות,איכותיות,יפות, מעוצבות וייחודיות לאורך שנים.

נעלי קטלינה – רח’ קינג ג’ורג’ 43 תל אביב , טלפון להזמנות 03-6291843


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *