אפליקציה חדשנית תאפשר ייעוץ סטיילינג אישי

אפליקציה חדשנית תאפשר ייעוץ סטיילינג אישי
טיפ אישי. הסטייליסטים הממליצים
איור: שירה ברזילי

הסטייליסטים ליאת אשורי, דורין אטיאס וגדי אלימלך, יסייעו לצרכן הישראלי באמצעות אפליקציה בשם Take A Look. חברת אקסייט בבעלותה של רונית לוי היא החברה היזמית מאחורי האפליקציה. אקסייט היא חברה המתמחה באסטרטגיה שיווקית וניהול מועדוני לקוחות חכמים אשר בן לקוחותיה בנקים גדולים, חברות אשראי, סלולר, רשתות קמעונאיות וחברות בניה.
החברה פנתה אל הסטייליסטים הנחשבים והמובילים בתחומם, בהצעה למיזם משותף במסגרתו ישיקו אפליקציה ראשונה מסוגה בעולם, המחברת בין העולם “האמיתי”, לבין העולם הדיגיטלי, כאשר משתמשי האפליקציה יקבלו חוות דעת מקצועית בנושא סטיילינג לפירטי לבוש, אקססוריז והתאמתם ע”י סימון באפליקציה ומענה באמצעות אישור חיובי או ביטול שלילי, בזמן אמת, מאחד מהסטייליסטים שיבחרו או משלושתם ביחד.
בנוסף יוכלו המשתמש ליהנות, מה”אני מאמין” של כל אחד מהסטייליסטים, באמצעות בלוג אישי שיכלול תכנים רבים בנושאי אופנה ולייף סטייל, כולל טיפים, המלצות ועוד.
האפליקציה החדשנית מתבססת על מחקרים התנהגותיים שנערכו בישראל, הממקדים את הספק המלווה נשים וגברים בנושא בחירות לבוש ומראה.
מהסקרים עולה כי 82% מכלל הנשאלים היו מעוניינים לקבל חוות דעת מקצועית, לגבי אלטרנטיבות שונות בבחירת הבגד בחנות, בבית, לפני אירוע או פגישה חשובה, בשופינג בארץ או בחו”ל, כשמתלבשים בבוקר לעבודה, או בערב לאירוע. עוד עולה מהמחקרים כי גם נשים מעודכנות אופנתית, מרגישות צורך לקבל חיזוק לגבי הבחירה האישית שלהן בנושא הלבוש, הנעלה או אקססורייז. ראייה לכך 69% מהנשים, הצהירו שבארון הבגדים שלהם עומדים פרטי לבוש רבים עם תווית, ללא שימוש. כמו כן, רוב הנשים מודעות לכך שחוות הדעת שהן מקבלות מחברות/ מוכרנים בחנות, מכרים וגולשים ברשת, מסתיימת תמיד “במהממת”, “מדהים” וכו’… כך שאינם מספקים באמת את המענה לצורך אמיתי.

טיפ אישי. הסטייליסטים הממליצים|איור: שירה ברזילי
טיפ אישי. הסטייליסטים הממליצים|איור: שירה ברזילי

דורין אטיאס: “כמי שמקבלת מידיי יום, מחברים קרובים ומכרים רחוקים, עשרות פניות ותמונות לנייד עם השאלה: ״מה את אומרת, זה או זה?״, היה ברור שזה מתבקש ליצור אפליקציה שכזאת, הנותנת מענה לכל מי שירצה. הרי לא לכולם יש את הנייד שלי, לא כולם יכולים להרשות לעצמם הוצאה כספית גבוהה של סטיילינג אישי ו-90% מהאנשים שאני מכירה, היו מאוד שמחים לקבל ממני, און ליין, עזרה בקניית בגד עוד או לפתור דילמה בין שתי אופציות בעוד הם בחנות. שנים שאני מחנכת לקניות טובות, שיהיו 100% מנוצלות תחת הרעיון שבאופנה אם יש ספק אין ספק! לכן השרות אותו מעניקה האפליקציה, הינו קצר וקולע עם תשובה חד משמעית ומאוד ברורה : 👍: לכ/י על זה , או👎:תשאיר/י בחנות”.
תכל’ס, משווקי האפליקציה מבהירים כי שימוש ראשון לאט יעלה כסף. לאחר ההורדה המחיר הוא 10.90 שקל לשימוש בודד, 13 שימושים יעלו 20.90 שקל ואילו 12 שימושים מחירם 41.90 שקל.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *