בטבעת זו

בטבעת זו
דיאמונד פייר. טבעת סופיה
צילום: יח"צ

עד אחרי תשעה באב לא נהוג להעמיד חופות בעם ישראל, אבל זו אחת התקופות האינטנסיביות ביותר של ההכנות לחתונה. מתום הצום על חורבן הבית ועד פרוץ חגי תשרי, נישאים מאות אם לא אלפי זוגות, וחנויות התכשיטים מתמלאות חתנים והורים הבאים לרכוש טבעות אירוסין וקידושין, בנוסף לתכשיטי כלה

מותג התכשיטים הבינלאומי DIAMONFIRE שהגיע בימים אלה לישראל באמצעות קבוצת סיטי טיים, וזכה להשקת מפוארת במיוחד השבוע במוזיאון רמת גן לאמנות, קלע למועד מתאים בלוח השנה העברי. גם הפרזנטורית שלו היא בחירה מוצלחת, אילנית לוי, לשעבר מלכת יופי ודוגמנית שהתפרסמה כאשתו הראשונה ואם ילדיו של אייל גולן, והיום מנחה מצליחה של תכניות טלוויזיה בערוץ 20.

מדגימה חלק מהתכשיטים. אילנית לוי|צילום: יח"צ
מדגימה חלק מהתכשיטים. אילנית לוי|צילום: יח”צ

שתי תכונות נוספות מבטיחות את ההצלחה של המותג החדש: א. מחירים נוחים. ב. קולקציות הנושאות שמות של כוכבות אייקוניות שכבר האזכור שלהן יכול לפתוח לבובות וכיסים: הנסיכה דיאנה, מרילין מונרו, אודרי הפבורן וסופיה לורן.

דיאמונד פייר. טבעת סופיה|צילום: יח"צ
דיאמונד פייר. טבעת סופיה|צילום: יח”צ

מבט מקרוב על תכשיטי DIAMONFIRE שניתן יהיה למצוא בעמדות מכירה הנושאות את הלוגו DF בשישה קניונים (מלחה ירושלים, גרנד קניון חיפה, הזהב ראשל”צ, איילון רמת גן, הקריון קריית בריאליק, ועזריאלי ברחובות ואילת), מלמד על רמת צורפות גבוהה וגם על סוד המחיר הנגיש המתחיל ב-200 שקלים. חומרי הגלם הם כסף ואבני זרקוניום. אבל הזרקונים שקופים ונוצצים באיכות גבוהה כמעט כמו יהלומים. והכסף מצופה בשכבות המונעות השחרה.

התכשיטים ישווקו בעמדות מכירה בקניונים מובילים בארץ. שתי הראשונות עם הלוגו DF נפתחו בגרנד קניון באר שבע, ובקניון איילון רמת גן. במהלך החודשיים הקרובים בתוכנית לפתוח עוד סניפים בקניון הזהב ראשון לציון, בגרנד קניון חיפה, קניון מלחה ירושלים, הקריון בקריית ביאליק, רחובות/עזריאלי ואילת.

דיאמונד פייר. טבעת מרילין|צילום: יח"צ
דיאמונד פייר. טבעת מרילין|צילום: יח”צ

מיה מילצקי, סמנכ”לית השיווק של קבוצת סיטי טיים אומרת שהודות למותג החדש כל אישה, בלי קשר ליכולת לתקציב התכשיטים העומד לרשותה, תוכל להוסיף לעצמה “ניצוץ וסטייל”.

בסדרת תכשיטי אודרי הפבורן, צמידים, תליונים, עגילים וטבעות עם פנינים משולבים בזרקונים. בקולקציית דיאנה אבני הזירקוניה כחולים כספיר, אדומים וצהובים.

דיאמונד פייר. טבעת דיאנה|צילום: יח"צ
דיאמונד פייר. טבעת דיאנה|צילום: יח”צ

בקולקציית מרילין יש טבעות קוקטייל בחיתוך מיוחד משובצות זרקונים, ובקולקציית סופיה בולטים עגילים תלויים מרשימים. בכל הסדרות יש תליונים, עגילים וצמידים.

מותג תכשיטי כסף נוסף היוצא במהלך מיוחד לקראת עונת החתונות וט”ו באב, הוא תומס סאבו, עם קולקציה של צמידי כסף וטבעות שניתן להזמין עבורם חריטה אישית עם ביטויי אהבה וקשר זוגי. בדרך כלל באנגלית. צמיד עם חריטה שעולה 490 שקלים יימכר לכבוד ט”ו באב עד סוף אוגוסט ב-290 שקלים. טבעת עם חריטה – 349 שקלים. חנויות תומס סאבו ממוקמות בקניונים. פרטים נוספים באתר:www.impress-stores.co.il

290 ש"ח כולל חריטה. טבעת תומס סאבו|צילום: יח"צ
290 ש”ח כולל חריטה. טבעת תומס סאבו|צילום: יח”צ

כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *