בקרוב: קניון האופנה הגדול בישראל

בקרוב: קניון האופנה הגדול בישראל
הדמיות - BOSS
צילום: יח"צ

לפי הבטחת היזמים עוד השנה עתיד להיפתח -‘TLV Fashion Mall’ קניון האופנה הגדול ביותר שנראה בארץ, סקרנים לדעת איזה מותגים ינחתו לראשונה בישראל? איזה שירותים ייחודים הקניון עתיד להציע? וכמה שילמה ‘אירני קורפ’ כדי לשכור שטח לא קטן בקניון? כל הפרטים בכתבה

אם יצא לכם לטייל באירופה או ארה”ב בעשור האחרון, בוודאי הקדשתם זמן ניכר לבילוי בקניונים ובמתחמי האופנה המעוצבים והענקיים שקיימים שם.
ואם תהייתם מתי תפתח מפלצת יפה כזו של מותגים ואופנה גם בישראל, אז ממש בימים אלה נבנה במתחם גינדי תל אביב,’ ‘TLV Fashion Mall.

הקניון עתיד להיות מתחם האופנה הגדול ביותר שקיים בישראל, ויאגד תחת קורת גג אחת את כל מותגי האופנה הבינלאומיים והישראלים המובילים. הקניון עתיד להיפתח במהלך 2016, בשטח של 33,000 מ”ר, ויכלול כ-250 חנויות אופנה.

הדמיות - Michael Kors|צילום: יח"צ
הדמיות – Michael Kors|צילום: יח”צ

ובעוד שהקניון במהלכי בנייה מתקדמים, הודיעו הבעלים היום (א’) על כניסתה של מעצמת המותגים ‘אירני קורפ’ לקניון עם חנויות דגל ייחודיות של מותגים בינלאומיים שטרם נראו בישראל.

בהשקעה של 22 מיליון שקלים קבוצת ‘אירני קורפ’ שכרה שטח כולל של 1,900 מ”ר שמיועד לכניסתם של המותגים הבינלאומיים: Juicy Couture, Calvin Klein, Rag and Bone (SIS), Michael Kors, Armani Exchange, Hugo Boss (SIS)

עבור המותגים: Juicy Couture, Calvin Klein, Rag and Bone תהיה זו החנות הראשונה בישראל.
כמו כן יפתחו בקניון חניות של ’54 Factory’ לגברים ולנשים במודל חדשני של luxury department store.
לפי התכנון: מותגי היוקרה ימוקמו בקניון האופנה באזור היוקרה, שבו יוצעו ללקוחות גם שירותים ייעודיים כגון: פרייבט שופינג, ייעוץ סטיילינג אישי, שירותי קונסיירג’, ועוד.

 הדמיות - BOSS|צילום: יח"צ
הדמיות – BOSS|צילום: יח”צ


“אנו מחויבים לחדשנות ולחוויית קנייה שלא נראתה כמותה בישראל”, אומרים יזמי הקניון. “הבחירה של קבוצת אירני קורפ בקניון האופנה כביתם הגדול והמגוון ביותר היא טבעית עבור תל אביב ועבור כל שוחרי האופנה בישראל”.

‘קניון האופנה’ בבעלות ‘גינדי השקעות’, ‘ריבוע כחול נדלן’ ומשה ויגאל גינדי.
ואם ניכנס לפרטים לפי הצפי שלהם בקניון עתידים לבקר יותר מ-40 אלף איש ביום, והיקף הפדיון השנתי הצפוי שהם עתידים להרוויח מוערך בכ-1 מיליארד שקל.
אז ישראל הופכת להיות מעצמת אופנה בקרוב? את זה רק הזמן והתיירים יוכיחו. בינתיים הלכנו להתאמן על העקבים.

הדמיות - Armani Exchange|צילום: יח"צ
הדמיות – Armani Exchange|צילום: יח”צ


הדמיות - BOSS|צילום: יח"צ
הדמיות – BOSS|צילום: יח”צ


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *