חידוש: שבוע האופנה יתקיים בתוך קניון

חידוש: שבוע האופנה יתקיים בתוך קניון
אופנה דאשתקד. שמלה של שי שלום
צילום: אבי ולדמן

שבוע האופנה “Gindi TLV Fashion Week 2015” ייערך לראשונה,בתוך מבנה קניון האופנה הגדול והמוביל בישראל – TLV Fashion Mall. מיטב המעצבים הישראלים הודיעו כי משתתפים בשבוע האופנה ובין השמות הבולטים ניתן לציין את גדעון וקארן אוברזון, דורין פרנקפורט, שי שלום, הגר אלמביק, טובה’לה ונעמה חסין, דורית בר אור, ירון מינקובסקי, גדי אלימלך, שרון טל, עידית ואור בלינקי, ועוד.

אופנה דאשתקד. שמלה של שי שלום|צילום: אבי ולדמן
אופנה דאשתקד. שמלה של שי שלום|צילום: אבי ולדמן

אורי לוי, מבעלי גינדי השקעות ומנכ”ל משותף: “אנו גאים להציג את מעצבי האופנה המובילים לצד הצעירים, המשתתפים בשבוע האופנה. זהו אירוע האופנה הגדול ביותר בישראל, המעניק את הבימה המכובדת המגיעה למעצבי האופנה ולתעשיית האופנה הישראלית. קניון האופנה החדשTLV Fashion Mall אשר ייפתח בקרוב, ייאגד את כל מותגי האופנה הבינלאומיים והישראליים המובילים. הקניון ישתרע על שטח מסחרי של כ-33,000 מ”ר בשתי קומות מסחריות ויכיל מעל ל-250 חנויות וחנויות-דגל של מותגים ורשתות האופנה הטובות בארץ ובעולם. זאת הפעם השלישית בה TLV Fashion Mall מעניק בית מרכזי המוביל את האופנה בישראל. שבוע האופנה”Gindi TLV Fashion Week 2015″ ימשיך להיות אחד האירועים הגדולים והחשובים ביותר בישראל בכלל ובתחום האופנה בפרט”.
מוטי רייף, יזם שבוע האופנה: “כל אחד ממעצבי האופנה הוא גאווה עצומה לישראל. אנו נמשיך לחדש, ליצור, לרגש ולתת לכל אחד מהמעצבים את הטוב ביותר. בשבוע האופנה הקרוב צפויים אירועים נוספים, שיתופי פעולה ותכנים נוספים. אנו נעדכן על שאר הפרטים בקרוב. אנו מאחלים בהצלחה לכל אחד מהמשתתפים. שבוע האופנה ממשיך עם היעד והמטרה החשובה, להעניק למעצבי האופנה הישראליים את ההזדמנות לפרוץ ולהגיע לשווקים הבינלאומיים החשובים ביותר. גם השנה, בתמיכת מכון הייצוא והתאחדות התעשיינים, תגיע לשבוע האופנה משלחת קניינים מרחבי העולם”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *