מעצבי אופנה מובילים יצרו משקפי שמש

מעצבי אופנה מובילים יצרו משקפי שמש
תקדים. מוטי רייפ
צילום: תום מרשק

מוטי רייפ: אין לי ספק שזוהי רק ההתחלה, של שיתוף פעולה פורה ויצירתי

רשת ERROCA יוצאת בשת”פ ראשון מסוגו בישראל עם מעצבי האופנה המובילים שיציגו בשבוע האופנה “Gindi TLV Fashion Week 2015” , שיערך לראשונה בתוך קניון האופנה הגדול בישראל TLV Fashion Mall, במסגרתו יעצבו קולקציית משקפי שמש בהתאם לקו העיצובי המאפיין את בית האופנה שלהם.
המעצבים שנבחרו לקחת חלק בשת”פ עם רשת ERROCA: גדעון אוברזון, דורין פרנקפורט, שי שלום, אלמביקה, טובה’לה חסין, גדי אלימלך, משכית, מעוז דהן – נובוריש דוג וכן גם, מוטי רייפ- מפיק “Gindi TLV Fashion Week 2015”, אושיית אופנה שהפך שם נרדף למפיק אירועי האופנה המובילים והנוצצים בישראל, שיעצב לראשונה קולקציה של משקפי שמש.
כל אחד מהמעצבים יעצב 3-4 דגמים המיועדים לנשים ולגברים, שייחשפו ויוצעו למכירה לראשונה במתחם מיוחד של ERROCA בשבוע האופנה. לאחר מכן תשווק הקולקציה הייחודית בסניפי רשת ERROCA ברחבי הארץ ובחנויות נבחרות. טווח מחירי משקפי השמש ינוע בין 699 ₪ ל- 999 ₪ לדברי לי אפיק סמנכ”ל השיווק של רשת ERROCA: “המהלך נועד להעניק למעצבי האופנה פלטפורמה רחבה להציג את כישרונותיהם לקהל הרחב גם בתחום משקפי השמש, שהם אביזר האופנה המשמעותי ביותר לבתי האופנה בעולם כולו . לדבריה: “מדובר במהלך אסטרטגי שיהווה יריית פתיחה, לשיתוף פעולה עם מעצבים ישראליים ובינלאומיים”.

תקדים. מוטי רייפ|צילום: תום מרשק
תקדים. מוטי רייפ|צילום: תום מרשק

לדברי מוטי רייפ, מפיק ויזם שבוע האופנה: “אני גאה להמשיך לחדש, ליצור, לרגש ולתת לאופנה הישראלית ולאוהבי האופנה בישראל, את הבמה הטובה ביותר. החיבור עם רשת ERROCA המביאה לקהל הישראלי אופנה בינלאומית ממיטב בתי האופנה בעולם, הוא אך טבעי לשבוע האופנה ואני שמח לחבור למעצבים ישראלים מובילים ולקחת חלק פעיל בעיצוב קולקציה כחול לבן, של משקפי שמש אופנתיים. אין לי ספק שזוהי רק ההתחלה, של שיתוף פעולה פורה ויצירתי”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *