“פיסה קטנה של אופנה עולמית”

“פיסה קטנה של אופנה עולמית”
קניון האופנה TLV Fashion Mall
צילום: יחצ

שווה לכם לדעת לפני כולם: קניון האופנה ‘TLV Fashion Mall’ שעתיד להיות מתחם האופנה הגדול ביותר בישראל מודיע היום על כניסת מותגים בינלאומיים נוספים, שלחלקם זו תהיה גם החנות הראשונה בארץ

לפני כמה שבועות בישרנו כאן לכל הפאשנסטים על פתיחת קניון האופנה הגדול ביותר בישראל וכניסתה של קבוצת “אירני קורפ” העולמית לקניון. היום הנהלת הקניון הודיעה על מותגים בינלאומיים נוספים שעתידים לפתוח חנויות דגל ייחודיות תחת קורת הגג של קניון האופנה בארצנו הקטנה.

קניון האופנה  TLV Fashion Mall|צילום: יחצ
קניון האופנה TLV Fashion Mall|צילום: יחצ


לא הבנו איך עד היום זה לא קרה, אבל הנה המותג החביב על הישראלים בשנים האחרונות ”Lacoste הודיע על פתיחת חנות ראשונה בישראל. ההשקעה כפי שכותבים מקורבים היא חנות בקניון בשטח של 125 מ”ר ובהשקעה של כ-2 מיליון ₪
אם אתם חובבי ספורט בוודאי תשמחו לשמוע, שגם מותג הספורט העולמי ‘Under Armour’
יפתח חנות דגל ראשונה בישראל, בשטח של 280 מ”ר ובהשקעה של כ-3 מיליון ₪.

גם חנות המותגים ‘ וונדום’, הודיעה על הצטרפותה לקניון עם חנות בגודל של 150 מ”ר ובהשקעה של כ-2 מיליון ₪.
לפי מה שחשפו יזמי הקניון, למותגי היוקרה יוקדש אזור מיוחד שבו יוצעו ללקוחות גם שירותים ייעודיים כגון: פרייבט שופינג, ייעוץ סטיילינג אישי, שירותי קונסיירג’, ועוד.

“מותגים כמו Under Armour ו Lacosteבחרו גם הם להיכנס לקניון בפורמט של חנויות דגל וחנויות קונספט דבר המחזק את האסטרטגיה שלנו למותגים ופורמטים שניתן יהיה למצוא רק אצלנו, כניסתם של המותגים והשחקנים הנוספים מתחום האופנה העולמית ממשיכים את הקו שלנו להביא חדשנות, חוויות קנייה ופיסה קטנה של אופנה עולמית בקנה מידה בינילאומי כאן לישראל”. כך מסרו הנהלת הקניון ‘TLV Fashion Mall’, בבעלות גינדי השקעות, ריבוע כחול נדלן ומשה ויגאל גינדי.

כפי שפרסמנו הקניון עתיד להיפתח במהלך 2016, בשטח של 33,000 מ”ר, יכלול כ-250 חנויות אופנה במתחם גינדי תל אביב בלב העיר. ‘TLV FASHION MALL’ יאגד תחת קורת גג אחת את כל מותגי האופנה הבינלאומיים והישראלים המובילים. כך למעשה, יהווה הקניון את מרכז האופנה הגדול ביותר במטרופולין גוש דן ובישראל כולה.
מקווים שאתם כבר התחלתם להתכונן ואנחנו כאן נמשיך לדווח ולאסוף עבורכם את כל הפרטים החמים על הקניון ועל עולם האופנה בפרט.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *