מותג האופנה הבינלאומי GUESS פותח חנויות דגל בישראל

מותג האופנה הבינלאומי  GUESS פותח חנויות דגל בישראל
צילום
יח"צ חו"ל

מותג האופנה הבינלאומי, GUESS ממשיך להרחיב את פעילותו בשוק העולמי וחובר לחברת גלובל ברנדס גלרי המקומית, שקיבלה בימים אלה את זיכיון ההפצה הבלעדי בישראל, במטרה לפתוח חנויות ייעודיות במהלך שנת 2019. חברת גלובל ברנדס גלרי תפעיל ותנהל את החנויות הקמעונאיות המקומיות, ותמשיך לפתח את מערך ההפצה הסיטונאית ברחבי הארץ, בעלות השקעה המוערך בכ-8 מיליון ₪ לשנת 2020.

חנות הדגל הראשונה צפוייה להיפתח בספטמבר 2019 בקניון גינדי TLV תל אביב ותתפרש על 200 מ”ר. בחנות יוצגו מיטב הקולקציות לנשים, גברים וילדים כולל קולקציות תיקים ונעליים. עלות ההשקעה בהקמת סניף הדגל עומדת על כ-1 מיליון ₪.

חברת גלובל ברנדס גלרי תיפתח חנויות קמעונאיות בשטח של 200-300 מ”ר במיקומים מרכזיים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים של המותג – הן מבחינת גודל והן מבחינת ויזואליות.
הצפי לשנת 2020 הוא לפתוח עוד כ-5 סניפים, בקניונים המובילים בארץ. זה בנוסף להפצת המותג בסיטונאות בלמעלה מ- 150 רשתות וחנויות אופנה לנשים גברים וילדים ובוטיקים מובחרים ברחבי הארץ. חשוב לציין שכל נקודה נבחנת ומאושרת ע”י הנהלת המותג בחו”ל מבחינת מיקום, תמהיל ונראות כללית של החנות. גם בחירת מיקומי הסניפים נעשית בשיתוף מלא של המותג בחול כאשר כל העיצוב מוכתב לפי הקונספט החדשני ביותר הקיים.

צילום | יח"צ חו"ל
GUESS


“ישראל היא טריטוריה אסטרטגית חדשה ומרגשת עבור חברת GUESS והתרחבותה. עם יופי טבעי שאין דומה לו, היסטוריה וחיי לילה תוססים, ישראל הפכה לאטרקציה תיירותית בינלאומית שתעניק ל-GUESS נראות מותג מדהימה. זהו פרויקט ארוך וממושך שחיכיתי שייצא לפועל כבר זמן מה,” אומר פול מרציאנו, המנהל הקריאטיבי של GUESS.

חברת GUESS נרגשת משיתוף הפעולה ומתחייבת ליישר קו עם ערכי המותג מבחינת עיצוב החנויות, ויזואליות שיווקית, הכשרת העובדים וכל פעילויות המיתוג השונות בטריטוריה החדשה.

חברת GUESS
חברת GUESS מעצבת, משווקת, מפיצה ומקדמת קולקציית לייפסטייל מודרנית של ביגוד, ג’ינס, תיקים, שעונים, הנעלה ומוצרי צריכה דומים אחרים. מוצרי GUESS מופצים דרך חנויות דגל, מחלקות בבתי כולבו מובילים וחנויות מורשות מסביב לעולם. החל מהרביעי במאי, 2019 חברת GUESS מפעילה באופן ישיר 1,174 חנויות קמעונאיות באמריקה, אירופה ואסיה. מפיצים ובעלי רישיון מפעילים 550 חנויות קמעונאיות גלובליות נוספות. החל מהרביעי במאי, 2019 חברת GUESS, מפיציה ובעלי הרישיון פועלים בכ-100 מדינות ברחבי העולם.
למידע נוסף על החברה: www.guess.com.

חברת גלובל ברנדס גלרי
חברת גלובל ברנדס גלרי הינה חברת אופנה בינלאומית בבעלות פרטית. כיום, גלובל ברנדס גלרי משמשת מפיצה בלעדית של מותגי אופנה בינלאומיים בישראל. עם לקוחותיה נמנים, בין היתר, מותג האופנה האמריקאי, סם אדלמן, סירקוס (חברת בת של סם אדלמן), מותג ההנעלה, בייטון וסלין דיון.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *